کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات گیوی گالری موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید ورود کاربران به ‏‌سایت گیوی گالری و از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط گیوی گالری به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات گیوی گالری است. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین گیوی گالری از سوی کاربر است.

قیمت گذاری

در قیمت گذاری کالاهای موجود در گیوی گالری تمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت ‌‏گذاری در گیوی گالری برپایه اصل مشتریمداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در گیوی گالری قیمت‏‌های خرده فروشی بوده که غالباً براساس مدل ومشخصات وهمچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. ولیسعیمابرایناستتا در حد امکان کالاها را با قیمتهای پایین تر از قیمت بازار در گیوی گالری عرضه کنیم .

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در گیوی گالری در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد .کلیه سفارش‌‏های ثبت شده درگیوی گالری به وسیله ارسال شناسه سفارش از طریق پیامک و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند. گیوی گالری دربسته بندی،ارسال وتحویل کلیه سفارشا تثبت شده،نهای تدقت وتلاش خود را می‏‌نماید. باوجود این ،درصورتیکه موجودی محصولی درگیوی گالری به پایان برسد،حتی پس ازاقدام مشتری به سفارش ‌‏گذاری،حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای گیوی گالری محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،محصول دیگری را خریداری کند.

کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای گیوی گالری محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی گیوی گالری با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد .

ضمانت تعویض

جهت ارائه خدمات پس از فروش مطلوب ، گیوی گالری با همکاری کلیه تامین‏‌کنندگان خود،این امکان رافراهم نموده تا کلیه کالاها تا 2 روز پس از دریافت، امکان تعویض داشته باشند .لازم به ذکر است که مشکلات اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش گیوی گالری کنترل و بررسی می‏‌شود و درصورت تائید وجود مشکل، سفارش مشمول استفاده از خدمات فوق می‏‌شود. توجه داشته باشید که این سرویس، اشکال‏‌هایی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود. آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل ونقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود.

برای استفاده از سرویس ضمانت تعویض 2 روزه گیوی گالری، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود ،لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط گیوی گالری دریافت نشود ، امکان سرویس دهی وجود ندارد وکالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده یا مشکل دار به اتمام رسیده باشد ، و گیوی گالری امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، مبلغ سفارش به حساب خریدار واریز خواهد شد .

 

مطابقت محتوای سایت با محصولات

صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در گیوی گالری این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای ، زیبا و چشم نواز از محصولات ، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود .اگر محصول ارائه شده توسط گیوی گالری دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

توجه داشته باشید که کلیه محتویات و تصاویر موجود در سایت گیوی گالری شامل قانون حق تکثیر شده و تنها به گیوی گالری دات کام تعلق دارد و نرمه سیلور دات آی آر تعلق دارد.

 

فروشگاه اینترنتی گیوی گالری

فروشگاه اینترنتی گیوی گالری اولین سایت تخصصی فروش نقره آنلاین با تنوع و حجم گسترده از نقره جات در ایران است که جدیدترین کالاهای مد روز و منحصر به فرد را ارائه می دهد.امکان مشاهده و مقایسه محصولات از مزیتهای فروشگاه آنلاین گیوی گالری می باشد.