زیورآلات ساده، زیبایی و جلوه ی خاص خودشان را دارند. اگر به این سبک علاقمندید، باید از زیورآلاتی با خطوط ساده و ظریف استفاده کنید و سعی کنید ظاهر کلی شما ساده باشد. در این مقاله، نحوه ی انتخاب زیورآلات ساده را مورد بررسی قرار می دهیم و نکاتی را در خصوص ست کردن و استفاده از این زیورآلات خاطر نشان می کنیم.

انتخاب زیورآلات ساده

هنگام انتخاب زیورآلات ساده، باید حد وسط را رعایت کنید. سعی کنید زیورآلات شما نه خیلی ساده باشند و نه خیلی پیچیده. زیورآلات شما در عین حال که جلب توجه می کنند، باید از الگوهای ساده تبعیت کنند. مثلا می توانید از یک سنگ که از زنجیر گردنبند آویزان شده است استفاده کنید یا یک حلقه تک مروارید را دستتان کنید.

یکی از زیورآلات ساده ای که می شود در همین ابتدای این مطلب معرفی کرد، پلاک های اسم دست ساز می باشند.

این نوع پلاک ها با طراحی منحصر بفرد برای هر شخص و با #برش #لیزری بسیار دقیق یا اره کاری دست ساخته می شوند.

این نوع از #پلاک های اسم برای هر شخص، طرح و شخصیتی مختص خود آن فرد را معرفی می کند و در عین سادگی بسیار قابل توجه و زیبا جلوه می نماید.

برای تهیه این نوع #پلاک های #اسم می توانید عبارات زیر را در اینترنت جستجو بفرمایید :

#پلاک اسم #برش لیزری اسم #پلاک اسم نقره #پلاک اسم طلا #ساخت پلاک اسم و …

برای آشنایی بیشتر با این نوع پلاک های اسم میتوانید نمونه های آن را در این لینک مشاهده بفرمایید.

اگر به سنگ و جواهرات علاقه ندارید می توانید از زیورآلات هندسی و پلاک های برش لیزری با طرح دلخواه خود استفاده کنید. این زیورآلات دارای خطوط ساده و ظریف هستند و نگاه ها را به خود جلب می کنند. مثلا می توانید از یک دستبند هندسی به همراه تی شرت یا لباس های زنانه آستین کوتاه استفاده کنید.

زیورآلات هندسی غالبا از طرح های هندسی ظریف استفاده می کنند. مثلا النگوها می توانند شامل یک طرح مربع، دایره یا کمان ساده باشند که در بخش خاصی از النگو قرار گرفته است.

این نوع زیورالات نیز می توانند بنا به سفارش شما یا طرح خاص شما ساخته شوند . کافی است به این لینک یک نگاه گذرا کنید تا طرح های خاص ما را ببینید و شاید یک طرح خاص را در ذهن خود تجسم کرده و آن را برای ساخت در نظر بگیرید.

 

اکثر زیورآلات ساده، از فلز و زنجیر ساخته می شوند و دارای طرح های ساده ی فلزی هستند. اما می توانید از مهره های کوچک و کمرنگ هم استفاده کنید. مثلا زنجیر گردنبند شما می تواند شامل چند مهره ی کوچک در قسمت میانی باشد.

یک انتخاب مناسب دیگر، استفاده از دستبند ساده با قطعه ی تزیینی کوچک است. مثلا می توانید از یک دستبند کاف ساده که شامل دو طرح قلب کوچک است استفاده کنید. این دستبندها به ظاهر و لباس شما جلوه ی خاصی می دهند.

گوشواره های میخی ظریف هم جزو زیورآلات ساده به شمار می آیند. مثلا می توانید از یک گوشواره ی میخی طلا که در مرکز آن یک سنگ الماس قرار دارد استفاده کنید. اگر به گوشواره های خیلی ساده علاقه ندارید، می توانید از گوشواره های میخی که دارای طرح های پر نقش و نگار تر هستند استفاده کنید. مثلا گوشواره میخی شما می تواند به شکل پاپیون یا گل باشد. گوشواره های آویز کوچک هم ظاهر ساده ای دارند و برای سبک های ساده مناسب هستند.

 

نحوه استفاده و ست کردن زیورآلات ساده

تعداد زیورآلاتی را که خیلی جلب توجه می کنند به یک یا دو تا محدود کنید. اگر می خواهید از گوشواره به همراه گردنبند استفاده کنید، گوشواره های میخی ساده را انتخاب کنید.

زیورآلات شما نباید روی لباستان قرار بگیرند. به خاطر داشته باشید که پوست شما، پس زمینه ی زیورآلات شماست و محلی ست که زیورآلات خودشان را نشان می دهند. از اینرو، گردنبند شما نباید روی تی شرتتان قرار گیرد یا دستبندتان نباید با آستین شما تلاقی پیدا کند.

اگر قصد دارید فقط از گوشواره استفاده کنید، باید کاری کنید که دیگران آن ها را ببینند. از اینرو حداقل یک طرف موهای خود را کنار بزنید تا گوشواره تان مشخص باشد.

چند نکته دیگر
می توانید یک گردنبند ساده کمندی (طنابی) به تن کنید. گردنبند کمندی، شامل یک آویز کوچک است که از قسمت دیگر گردنبند رد شده و از گردنبند آویزان می شود. گردنبندهای کمندی با لباس های مختلف ست می شوند. اما می توانید ابتکار به خرج دهید و گردنبند کمندی ساده ی خود را از پشت آویزان کنید. این تکنیک بیشتر برای لباس های پشت باز مناسب است.

استفاده از چند گردنبند ساده در کنار هم، ترکیب جذاب و منحصر به فردی را ایجاد می کند. مثلا می توانید از یک گردنبند چوکر به همراه یک زنجیر استفاده کنید یا چند انگشتر یا دستبند را با هم به تن کنید. فقط به خاطر داشته باشید که تنها یکی از زیورآلات شما باید خیلی جلب توجه کند. از اینرو در استفاده از گردنبند، دستبند و گوشواره های بزرگ زیاده روی نکنید.

اگر قصد دارید از چند جواهر ساده به همراه هم استفاده کنید، می توانید جواهرات و زیورآلاتی از جنس های مختلف را با هم ترکیب کنید. مثلا می توانید از یک گردنبند چوکر چرمی به همراه یک گردنبند طلا استفاده کنید.

ممکن است تصور کنید که زیورآلات افسون، جزو زیورآلات ساده به شمار نمی روند. البته اگر منظورتان دستبندهای افسون استاندارد باشد، حرفتان درست است. اما می توانید با خیال راحت از یک یا دو مهره افسون به همراه یک زنجیر ظریف استفاده کنید.

خرید زیورآلات
اکنون که با نحوه انتخاب زیورآلات ساده آشنا شده اید، نوبت به خرید می رسد. فاکتورهایی مثل دوام و عدم ایجاد حساسیت به اندازه ی زیبایی زیورآلات اهمیت دارند. جواهراتی مثل طلا، نقره و پلاتین عموما ایجاد حساسیت نمی کنند. اما هنگام خرید زیورآلات آبکاری شده، باید به نوع آبکاری و مواد به کار رفته در آن ها نیز توجه کنید و مطمین شوید که ضد حساسیت هستند.

وبسایت گالری گیوی این افتخار را دارد تا امکانی را برای شما عزیزان قرار دهد تا با استفاده از این وبسایت و در بخش طراحی پلاک اسم و طراحی پلاک های طرح خاص بتوانید بیشتر بدرخشید.

این را به خاطر داشته باشید که همیشه و در همه حال صمیمانه پاسخگو و در کنارتان هستیم.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.