سلام

دوست و همکار گرامی، برای بازاریابی محصولات گالری گیوی می بایست چند نکته را در نظر داشته باشید و مراحل زیر را دنبال کنید :

1- شما بازریاب کالاهای موجود در وبسایت گالری گیوی به آدرس givigallery.com و اینستاگرام گالری گیوی با آیدی Givi.naghsh می باشید.

2- محصولات قابل فروش محصولات موجود بر روی وبسایت و اینستاگرام گالری گیوی بوده و علاوه بر آن می توانید طرح های سفارشی مشتریان خود را نیز در همین ارتباط و مشابه محصولات موجود در این وبسایت سفارش بگیرید.

3- درصد فروش بازاریابی شما ، 20 درصد از مبلغ کل بوده و روزانه میتوانید از یک تا 20 سفارش را ثبت کنید.

4- پس از ثبت سفارش مشتری موظف است که مبلغ 20 هزار تومان به عنوان بیعانه برای هر کار سفارش داده شده را به حساب شما واریز نموده و فیش آن را برای شما ارسال نماید.(در نظر داشته باشید که حساب بانکی شما باید متصل به سیستم شتاب بانکی بوده و اس ام اس آن نیز فعال باشد.)

5- پس از واریز وجه ، سفارش مشتری ، عکس کار سفارش داده شده ، نام و نام خانوادگی مشتری ، شماره تماس ، کد پستی، نوع جنس (فعلا فقط نقره) ، آبکاری طلا زرد یا طلا سفید ، زنجیر دارد یا ندارد ؟ و مبلغ کل را در تلگرام یا واتس اپ به شماره 09120247033 ارسال نمایید.

6- ارسال های پستی برای تهران و شهرستان ها رایگان بوده و قبل از ارسال پستی باید فروشنده ی محصول، از واریز کل وجه دریافتی اطمینان حاصل نماید.

7- ارسال با پیک (هزینه پیک بر عهده مشتری می باشد – 12 هزار تومان) و تسویه درب منزل فقط در شهر تهران امکان پذیر می باشد .

8- محاسبه درصد بازاریاب در ارسال های پستی برابر 20 درصد مبلغ کل سفارش بوده و بازاریاب موظف است قبل از ارسال پستی کل مبلغ سفارش را با کسر 20 درصد بازاریابی خود برای گالری گیوی واریز نماید.

9- در ارسال محصولات با پیک در شهر تهران گالری گیوی موظف است پس از دریافت وجه از مشتری، 20 درصد مبلغ کل را در همان روز به حساب بازاریاب واریز نماید.

10- گالری گیوی دارای وبسایتی با تنوع بیش از 3000 محصول بوده و همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیک و آدرس و شماره تماس های معتبر بوده و در ساعات اداری در اسرع وقت پاسخگوی شما می باشد.

11 – بازاریاب نیازمند به محل فروش برای اجناس گالری گیوی می باشد. این محل فروش عبارتند از اینستاگرام ، تلگرام و …

12- تمامی محصولات گالری گیوی پس از ثبت سفارش از طرف بازاریاب در مدت یک روز ساخته شده و با پیک فردای آن روز در تهران به دست مشتری می رسد. ارسال با پشت نیز حداکثر دو تا سه روز بعد به دست مشتری خواهد رسید.

13- رسید ارسال های پستی برای بازاریاب ارسال شده تا در صورت درخواست مشتری رسید پستی را نیز به ایشان ارائه دهد.

14- اطلاعات تماس اینترنتی با گالری گیوی از طریق شماره زیر امکان پذیر می باشد :

09120247033